Tn.cz Nova Zprávy

Petr Kramný se přiznal k vraždě

A je to tady. Zpráva na kterou čekala media celou dobu. V létě roku 2013 se z rodinné dovolené v Egyptě vrátil pouze jeden živý – otec Petr Kramný. Jeho manželka a dcera byly usmrceni. Sledujte, jak se Petr Kramný se přiznal k vraždě !!!

Médii proběhla neuvěřitelná honička informací co se v Egyptě událo. Nejprve proudili zprávy o tom, se holky v Egyptě otrávily samy, poté je otrávil Petr Kramný. Po obstrukcích s egyptskou policíí ohledně pitvy byla těla převezena do České republiky. Po příletu do Česka Kramný obviněn nebyl a pohyboval se po svobodě. Za několik týdnů byl ale Kramný vzat do vazby. Přišlo se na to, že těla nebyla otrávena, ale usmrcena elektrickým proudem. Petr Kramný je ve vazbě a čeká na obvinění. Stále se čeká, zda by se Petr Kramný přiznal k vraždě !!!

Je podle Vás Petr Kramný vinný?

Další informace o Petru Kramném:

Tn.cz Kramný Petr poslední zprávy

Petr Kramný se přiznal k vraždě

Jeho matka ho pravidelně navštěvuje ve vazbě a sleduje, jak je její syn zdrcen. Policie se snaží zajistit co nejvíce důkazů, které by usvědčovaly Petra Kramného z vraždy. Petr Kramný přiznal, že ho vazba ničí. K vraždě se odmítl vyjádřit.

Drtivá většina občanů České republiky si myslí, že Kramný je vinný. Poznali to z jeho chování a emocí, které (ne)projevuje v televizi. Jen malá část obyvatel je zatím na jeho straně a čeká jak se rozhodne policie a zda objeví nějaké přesvědčivé důkazy. Policie stále čeká, že by Petr Kramný se přiznal k vraždě. To ale zatím nehrozí a čeká se na obžalobu a soud.

««« Předchozí text: Věra Chytilová pohřeb Následující text: Iveta Bartošová tělo video »»»

ADMIN | 8. 4. 2014 Út 07.23 | Tn zprávy | TN zprávy | tisk | 28340x

reaguj[1] vrah
lena mejl 19. 6. 2014 Čt 12.51

Az se to vyresi tak budete vsichni koukat verte tomu ze vrah je a hned bych mu udelala to same aby vedel co si ta mala zazila je to chcipak jak Rychtar zabit je taky csu

reaguj[2] Zatím se nepřiznal.
Jan mejl 21. 8. 2014 Čt 15.53

Nicméně pod tíhou důkazů u soudu si myslím, že se přizná. Důvod je jednoduchý. Jeho vykonstruovaná fikce OTRAVY se úplně rozpadla na střípky. Ani on nebyl ničím otráven. Není zas tak silnou osobností, aby to psychicky zvládl. Doposud to mohl hrát, předvádět se, ale v tváří tvář procesu o jeho osudu si myslím povolí a přizná barvu. Je mi ho v podstatě líto, protože sám nedokáže posoudit a zhodnotit hrůzu svého konání, jako by tomu sám uvěřil a vsugeroval si, že jeho ženu a dceru odstranil někdo cizí. Ale kdo, když nikdo jiný není. To nemůže a nejde vysvětlit.

reaguj[3] tutovka
ina mejl 21. 11. 2014 Pá 14.50

JEN HLUPÁK VĚŘÍ TOMU,ŽE JE NEVINNÝ.USVĚDČIL SE SÁM SVÝM LHANÍM A TO UŽ HNED NA ZAČÁTKU.

reaguj[4]
Pavel mejl 21. 1. 2015 St 18.02

[3] ina:jasně a prostě je nevinný!!!

reaguj[5]
vladko mejl 17. 4. 2015 Pá 09.19

Bude s tím žít cely život.Nezavídim mu.

reaguj[6] Znalec
vl mejl 10. 7. 2015 Pá 17.23

nevím který prohlásil, že úmrtí el. proudem je u nás několik do roka. Zajímalo by mne, kolik kdy bylo spácháno VRAŽD el. proudem stejným způsobem, tj. popravou neomámeného a nepřipoutaného človéka – a dokonce dvou současně. Zásah 220 V el. proudu NEMUSÍ být vždy smrtrlný a mevím, kdo by riskoval tak nespolehlivý způsob.

reaguj[7]
Josali mejl 14. 7. 2015 Út 08.45

Možno že naozaj nevraždil, mohol to urobiť najatý agent. Kramnému vraj hrozila pomsta za nejaké podlžnosti. A toto je najlepší spôsob ako ho dostať do basy. Veď v base bude ochránený, von by ho asi odkráglovali. Vieme toho viac, ale tu by to bolo nedobré rozoberať.

reaguj[8] vrah
leonka mejl 15. 10. 2015 Čt 15.53

Je to jasny Kramny vrah je!!!!!a na Rychtare to plati taky na kazdou svini se voda vari :-|

reaguj[9]
22. 4. 2016 Pá 18.54

Kdybych přišel o manželku dítě na dovolené tak bych asi nebyl tak vysmátej a spolupracoval bych spíš s policii a né abych se předváděl v našich mediich Znám ho podle vidění je to tak trochu libovej frajer ale Monička byla super kočka
:-( :-x

reaguj[10] KRAMNY
ADALBERT NOVAK mejl 27. 4. 2016 St 23.12

BUDE TO ASI PREKVAPKO..JINAK JE TU SAM VSEVED…

reaguj[11] kramny
fafi 28. 4. 2016 Čt 12.43

Od zacatku je vytlemenej dejte mu kreslo a zapnete na milion volt krazl

reaguj[12] Kramny
Ivana mejl 6. 6. 2016 Po 07.51

Udělal to stoprocentně. Měl to připravené myslel že když to udělá tam nepřijde se na to. V tomto jsou v Egyptě hodně pozadu. On se nikdy nepřizná když už jednou tvrdil že to on ne. Je to narcis kdo cizí by to dělal a navíc jak tvrdí byl v pokoji taky jen na chvílí odešel pro vodu lhal ve všem. Ještě měl štěstí že ho nezavřeli tam to by si užil což by mu patřilo.

reaguj[13]
mejl 1. 5. 2018 Út 22.59

VĚŘÍM,ŽE VRAŽDIL,JE TO ZMETEK,AŤ DOSTANE DOŽIVOTÍ,TA MU NÁLEŽÍ.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Jsem robot?

Toto je fanouškovský web. Oficiální web TV NOVA www.tn.cz najdete na jejich adrese. Ochrana osobních údajů