Tn.cz Nova Zprávy

Tn.cz Kramný Petr poslední zprávy

Neuvěřitelné ! Petr Kramný nakonec svou manželku Moniku a svou dceru neotrávil. Novinovými články se začíná šířit nová informace. Petr je zavraždil elektřinou. Podívejte se na fakta a rozhodněte sami, zda to tak bylo nebo ne !!! Tn.cz Kramný Petr poslední zprávy

Aktuální zprávy nové: Petr pracuje v nošovické automobilce jako údržbář. V práci přichází s elektrikou do styku každý den. Zabít někoho elektrikou zase není velký problém. Stačí fén, který je na každém hotelovém pokoji a voda – třeba sprchování ve vaně. A pak už je to jedno s druhým. Dostanou elektrickou ránu, těla se odnesou k posteli a vše může probíhat podle výpovědi.
Ani psychologové nejsou za jedno. Podle jeho televizního vystoupení, kdy hned po smrti detailně popisuje celou situaci a ani se nerozpláče je poněkud podivné. Každý člověk, pokud se stane nečekaná smrt v rodině, nedokáže zadržet slzy. To Petr dokázal. Až po několika upozorněních na internetu se za několik dní v televizi rozbrečel. Bylo to nahrané ?
Petr Kramný ale trvá na tom, že byli všichni otráveni. Pouze on přežil. Odmítá, že by jeho manželku a dceru zabila elektřina.
7.4.2014 Petr Kramný trpí: HROZÍ MU PSYCHÓZA! Sesype se a přizná vraždu?
7.4.2014 Další úmrtí v kauze Kramný! A vyšla najevo zásadní informace ohledně motivu, kterou potvrdila advokátka

Je podle Vás Petr Kramný vinný?

Podle nových zpráv umřela po dlouhém trápení i maminka Moniky a tchýně Petra Kramného. Uvidíme, co ukáže aktuální pitva.

Veškeré komentáře na internetu jednoznačně odsuzují Petr Kramného. Podle většiny internetové populace je vinný. Lidem se nelíbí jeho chování a jeho přístup. A co si o tom všem myslíte vy ? Vraždil nebo to byla nehoda ?

Čtěte dále: Tn.cz Kramný Petr poslední zprávy

««« Předchozí text: Tn.cz kdo opustí seriál Ulice v roce 2014 Následující text: Tn.cz všechny levné recepty Láďa Hruška cereální sušenky »»»

ADMIN | 12. 9. 2014 Pá 17.55 | Tn zprávy | TN zprávy | tisk | 7307x

reaguj[1]
.... mejl 4. 5. 2014 Ne 00.12

Podle mě byli obě silně otrávený… A taky to naznačil policejní Egyptan.. A hodne moc dobre si to vse plánoval.A co pitva,ta nebyla????

A navíc půjde jako Kájínek na doživotí sedět…

reaguj[2] vrah
lena mejl 20. 6. 2014 Pá 13.32

Pitvu delali,a tvrdi ze nic nezjistili az budou delat pitvu kramnymu a rychtarovi tak bych je hodila daleko rybam hajzlove!!!!!!!! 8-O

reaguj[3] mejl
Hana mejl 12. 8. 2014 Út 21.21

Od sameho zacatku řikam že to byl Kramny už jen jak se choval v EGYPT2.Už jen to že jim neposkytnul prvni pomoc,je trestne.Dcera musela byt něčeho svedkem,že musela umřit take.Kdo vi jestli se nechtěl na Monice vyřadit proto věděl že neměla kalhotky a mala to mohla vidět.Možna je něčim přiotravil než je dodělal elektrikou.Tam začali nepokoje,tak toho využil,vědel že budou mit jine starosti.A muselo ho usvědčit jeho chovani v Karvine kdo doopravdy truchli,nema zajem o jine ženy.

reaguj[4]
Hana mejl 12. 8. 2014 Út 21.40

Jenom se lituje dela ze sebe chudaka a stale mele to same ze to neudelal,ma to napapouškovave kolikrat si to musel předřikaval než se to naučil.Bud je nemocny na hlavu nebo je blaze

reaguj[5]
Hana mejl 4. 10. 2014 So 20.49

Věřim že to udělal,jinak by jim zavolal pomoc lékařskou,když šel pro vodu.Od samého začátku věřim že to byl on nikdo jiny.

reaguj[6]
Hana mejl 4. 10. 2014 So 21.16

Kdo jiny by to udělal byl na pokoji,nepomohl jim a když se vrátil domu jak se choval to by neudělal žadny zdrceny člvěk ze stráty svych milovanych.On naopak si tahal ženy do bytu tím se prozradil.Zaslouží si to samé co udělal své ženě a dceři.

reaguj[7]
Lenka mejl 25. 4. 2015 So 11.45

jak můžeme někoho soudit když naši policisté neměli k dyspozici pořádně žádné údaje a když přivezli těla tak tam nebyly vnitřnosti. tak jak ho můžeme soudit. díky tomu se nedá nic vyšetřit a navíc když by je zabil elektřinou tak by byly známky na tělě objeti lidi přemýšlíte hlavou?

reaguj[8]
Josef Macek mejl 26. 4. 2015 Ne 09.35

Jsem elektrikář a myslím si, že v každém hotelu jsou chrániče na odpojení el.proudu,aby domácí kutilové nemohli udělat to z čeho viní Kramného.Podle mého kdyby byla děvčata zabita el.proudem,tak by tam byly nějaké stopy.Nerad bych byl soudcem, ale výsledky vyšetřování se mi zdají být podivné.

reaguj[9] vrah
fafi 9. 3. 2016 St 11.43

Monika mela na lepsi muze, ani se ji nedivim Kaspare!!!!!co jsi to za grazla ublizit sve dceri! Dozivoti dostanes,a doufam ze budes poradne trpet uzi si to magore bezcitnej fuj

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Jsem robot?

Toto je fanouškovský web. Oficiální web TV NOVA www.tn.cz najdete na jejich adrese. Ochrana osobních údajů